Povídání s Pájou #2-školní výlet, narozeniny, poděkování,...

3. července 2017 v 12:45 | Pája |  Prostě ze života
Ahoj všichni, vítám vás u dnešní povídačky. Za poslední dobu se toho událo fakt hodně, takže jdeme na to:)!


ŠKOLNÍ VÝLET
V posledním školním týdnu jsme jeli na výlet do Moravského krasu. Prošli jsme si Punkevní a Sloupsko-Šošůvské jeskyně, Macochu, zámek v Blansku, lom, ve kterém jsme se i vykoupali a bylo to fakt super a v Punkevních jeskyních jsme se ještě plavili v lodičkách. Ubytovaní jsme byli v RS Čermák Sloup a až na strašné sprchy to bylo v pohodě. Měli tam k dispozici spoustu hřišť a my jsme nejvíc navštěvovali volejbalové. Zahráli jsme si fakt skvěle, bavili se jako už dlouho ne a dokonce i profesorky, které s námi jely, se přidaly a zahrály si:-).
Tento školní výlet byl podle mě ten úplně nejlepší a já jsem si ho neskutečně užila:-)!

‌NAROZENINY
Narozeniny slavím 30.6. Opravdu, tento den je úplně skvělý. Narozky a ke všemu konec školy a léto. No, není to boží:D? A kolik že to vlastně mám? Lidi věřte tomu nebo ne, ale už mám 15! Neuvěřitelné že?
Výjimečně jsem je i v tento den slavila se svými úžasnými přáteli, které tímto zdravím.
Můj narozeninový den probíhal nějak takto:

Ráno jsem byla strašně nervózní a nevěděla jsem proč. Možná to bylo tím, že mě čekal hektický den. Nachystala jsem se do školy a šla do kuchyně, kde mi naši popřáli a předali dárek. Věděla jsem, co mě čeká, ale přesto jsem se klepala. Když jsem krabičku otevřela, spatřila jsem svůj nový mobil. Sama jsem si na něj přispěla, takže až tak velké překvapení to nebylo, nicméně na mé radosti to nic neubralo. Jelikož jsem neměla ráno moc času, nastavili jsme spolu s taťkou nějaké základní věci a už byl čas jít pro vysvědčení. S kamarádkou jsme si celou cestu povídaly a stejně jsme si neřekly všechno. Asi to znáte:).
Ve škole to byla pohoda jako vždycky poslední den. Byla na mě řada, tak jsem si šla pro vysvědčení. Učitelka mi už podávala ruku a když jsem si všimla, že jsem (svou úplně nejoblíbenější) bonbonieru nechala na lavici, rychle jsem si pro ni odběhla. Celá třída se smála a já taky:D. Ani nevím jak, ale ještě se mi podařily samé jedničky. Možná to byly poslední, protože příští rok mě čeká kvinta, a to nebude žádná sranda, tak uvidíme.
Po vysvědčení jsme zajeli do centra a zašli jsme si na UGO, jelikož jsem ho měla zdarma jako oslavenkyně:). A s kamarádem jsme si šli ještě vyzvednout TapiTea za samé jedničky. Piju ho jen v případě, kdy ho mám zadarmo, jelikož jinak mi to přijde strašně předražené. Taky jsem zjistila, že už mi ani nechutná. No jo, holt jsem přišla na to, že raději dám přednost zdravějšímu nápoji. Po obědě, který jsem si dala ve Wok food, jsme jeli domů. Ovšem takto můj den rozhodně neskončil. Teprve přijde to nejlepší:)).
Babička s dědou mě a kamarádku vyzvedli a jeli jsme na chatu, kde za chvíli měla začít oslava. Ostatní dobře dojeli a my jsme si mohli začít užívat oslavu a začínajících prázdnin. Dostala jsem opravdu nádherné dárky a nejvíc mě potěšilo to, že každý z mých kamarádů mi dal něco, co mám skutečně ráda. Kosmetika mě zkrášlí, knížky mě toho hodně naučí a odeženou nudu, čokolády mě pohladí po duši:), lev na klíčích mi je bude hlídat, záložka ve tvaru lva mi zpříjemní čtení a plyšové lvíčátko mě potěší pokaždé, když se na něj kouknu. (Ano, miluju lvy!♥)
Hráli jsme vybíjenou, vyvolávku, BANG! a další různé blbosti, které jsme vymysleli:). Spát jsme šli až v sobotu okolo jedné, a proto jsme vstávali kolem desáté. Dobře jsme se nasnídali a pokračovali v duchu her a povídání si.
Tyhle narozeniny rozhodně patřily k mým nejlepším a já všem, kteří se na nich podíleli, neskutečně děkuji♥!

‌PRÁZDNINY
Tak konečně jsou tady! Takové ty řeči, jak to uteklo a bla bla, vynechám, protože je všichni známe. (Ale pořád je to pravda co?:D) Plánuji toho docela dost. Chtěla bych cestovat, psát na blog, užívat si, zažít nová dobrodružství, jimiž se budu obšťastňovat při školních letech, poznat nové lidi a zároveň se setkávat se známými a prostě věřit, že když si je budu pořádně užívat, budou co nejdelší. Věřme!

‌PODĚKOVÁNÍ
A teď přichází část, za níž jsem vděčná právě vám! Mám obrovskou radost, že návštěvnost blogu tak rychle stoupá. Komentáře u článků Zdravé sebevědomí a Nevděk mi vážně nejednou vykouzlily úsměv na tváři. Moc děkuji za vaše názory a postřehy. Všechny komentáře čtu a odpovídám na ně. Pokud máte blog, víte, jaký je to pocit, jakmile na novém příspěvku, nebo klidně i pár měsíců starém, se objeví komentář. Díky vám jsem začala mít ráda lichá čísla:D. Takže moc doufám, že se vám moje články budou líbit i nadále.
Přeji nám všem dlouhotrvající a krásně prožité prázdniny, Pája❤
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 6. července 2017 v 7:35 | Reagovat

I když nejsem velká fanynka školních výletů, tento výlet se mi až na menší výjimky také líbil. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit tvé oslavy, doufám, že sis ji také tak užila. Užívej prázdniny

2 Pája Pája | 6. července 2017 v 14:02 | Reagovat

[1]: Já jsem si ji skvěle užila! Jsem ráda, že jsi byla její součástí :-). Tobě taky!

3 NaTyy NaTyy | E-mail | Web | 10. července 2017 v 12:55 | Reagovat

Tak to gratuluji k tak hezkému vysvědčení :)

4 Pája Pája | 10. července 2017 v 19:49 | Reagovat

[3]: Děkuji:)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.