Jen takové volné chvilky

4. května 2017 v 20:19 | Pája |  Téma týdne
Nejraději mám chvilky, kdy si sednu a nemusím nic dělat. Nemusím dumat nad matematickými souvislostmi, češtinářskými výjimkami, prokaryotickými buňkami a tak dále.

Nejlepší odpočinek vnímám jako uvelebení se někde, kde je mi příjemně.
Do rukou popadnout knížku nejlépe nějakou čtivou a tlustou. Sejít z cesty života a užívat si jen příběh, který někdo tak dokonale vymyslel.
Jindy mám chuť podívat se na film nebo seriál. Nevím, jestli se úplně můžu označit za seriálového maniaka, nicméně, když mě něco fakt baví, jsem schopna tomu obětovat možná až moc času. Uvažovala jsem nad seriálovým článkem, ve kterém bych se více věnovala své velmi oblíbené činnosti. Určitě nezapomeňte hlasovat v anketě, jestli máte radši filmy nebo seriály:).
Někdy nechám odpočinout své oči a jen tak vyjdu ven. Na ulici, zahradu nebo verandu a nasávám čerstvý vzduch. Plnými doušky si užívám sluníčko a teplo. Zavřu oči a nechám vítr, ať si odnese mé vlasy a tančí s nimi. Jsem úplně svobodná.

Když zatoužím po hudbě, sednu si za klavír. Hraju buď to náhodné, mému uchu lichotivé, tóny nebo skladbu, kterou si ještě pamatuji a vyvolává ve mně ty správné emoce.
Takže kdykoliv jsem sama a nemám zrovna nějaké povinnosti, obvykle dělám tyto činnosti. Ale třeba někdy (ale jen velmi výjimečně:D) popadnu papír a náhodně kreslím. Většinou tužkou, to opravdu miluju! Či se prohrabuju ve starých fotkach a tím ožívají vzpomínky.
Je skutečně důležité najít si čas pro sebe. Uvědomit si hodnoty a na chvíli prostě vypnout. Zkuste to taky!
Pa:)

Téma týdne: Chvilka pro sebe
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Máš raději filmy nebo seriály?

Filmy 60% (3)
Seriály 40% (2)
Nemůžu se rozhodnout. 0% (0)
Ani jedno 0% (0)

Komentáře

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 6. května 2017 v 7:59 | Reagovat

Mám to dost podobně. :-)
Tyhle věci mě taky baví a užívám si každou chvilku, kdy na ně mám čas. :-)

2 Pája Pája | 6. května 2017 v 9:35 | Reagovat

[1]: Tak to je skvělé:)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.