Cyklistický víkend

31. května 2017 v 21:10 | Pája |  Prostě ze života
Ahoj, chtěla bych vám povyprávět, co jsem zažila o tomto víkendu.
Bylo opravdu nádherně, a proto jsem neseděla doma, nýbrž jsem vyrazila na kole. Ale ne sama! S Luckou, o které jste už hodně slyšeli a taky hodně uslyšíte:), se bavíme už čtyři roky. Ale nikdy nás nenapadlo jet spolu na kole. Ovšem až do této soboty.

Plánovaly jsme nějakou společnou akci, a tak jsem navrhla kolo. Lucka nebyla moc nadšená. Kolo jí nebaví tak moc jako mě, přesto se nechala přemluvit a vše jsme domluvily. Sraz u školy o půl třetí. Vyrazily jsme. Jelikož to byl můj návrh, navrhovala jsem i cestu. Protože nemám zrovna skvělý orientační smysl (Přiznejte, kdo taky ne, ať v tom nejsem sama:D.), řekla jsem si, že bude nejjistější, když pojedeme trasu, kterou znám i nazpaměť. Znala ji i Lucka, takže kdyby mě má skvělá (haha) paměť zklamala, určitě by hned věděla, kudy jet. Původně jsme měly naplánovanou opravdu krátkou a nenáročnou cestu, takže po jejím ujetí jsme se shodly na tom, že pojedeme dál. Celá vyjížďka byla opravdu krásná. Cyklostezka vedla podél řeky tak blízko, že jsem na jejím dně mohly vidět odraz Slunce, ale i tak daleko, že na nás komáři neútočili. V cílovém bodě naší trasy (No Pavli, co to bylo za spojení?:D),prostě v letní hospodě, jsme si daly jemně perlivou vodu. No a když už jsem si říkala, že je to fakt trapné dát si po tolika (ehm:D) kilometrech jen vodu, objednala jsem nám ještě domácí chipsy. Zpočátku Lucka nechtěla (Sakra Lucko, nepotřebuješ dietu!), poté si pochutnala se mnou. Po odpočinku jsme vyrazily zpátky. Opravdu nás překvapilo, že lidí na cyklostezce bylo vskutku málo. Samozřejmě jsme se zastavily u řeky a fotily, jak blázni:). Vždyť to milujem, tak proč by ne! Tak tedy skončila naše první a doufám, že ne poslední jízda. Díky, Lucko:*!V neděli jsem taktéž neotálela a vyrazila s rodiči na kole. Jeli jsme kolem řeky a opět jsem si to moc užila. Tam už bohužel nějací komáři otravovali, ale přesto jsme dojeli jen s poměrně málo štípanci. A v hospůdce jsme domluvili mou brzkou oslavu narozenin. Tento víkend byl fakt skvělý! A jak jste ho strávili vy?


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 * * | 8. června 2017 v 18:44 | Reagovat

Moc krásně napsáno, hezké obrázky, nádherné fotky !!! :-) Věřím, že jste si cyklo-výlet parádně užily, jste velmi šikovné a přeji Vám radost a spokojenost z dalších kilometrů ... :-) Hezké zážitky a vzpomínky, fotky Vám zůstanou navždy, to je super !!! :-) Taky moc ráda jezdím na kole, sport prostě k životu potřebuji ..., třeba se někdy potkáme a dáme ty fajné domácí "chipsy" ... :-) a limonádu točenou ... nebo "točené?" :-D

2 Pája Pája | Web | 10. června 2017 v 15:02 | Reagovat

[1]: Děkuji za hezký komentář:)! A jo, někdy zajdem, ale zatím na tu limošku;).

3 Jana Jana | Web | 18. června 2017 v 19:14 | Reagovat

Pěkný výlet :)

4 Pája Pája | 19. června 2017 v 17:23 | Reagovat

[3]: Taky myslím:). Díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.