Povídání s Pájou #1

1. února 2017 v 21:08 | Pája
Ahoj,
vítám vás po delší době u nového článku. Mohli jste si všimnout, že o víkendu nevyšlo nic nového. Možná byste čekali, že řeknu, že toho bylo hodně ve škole a že jsem neměla čas. Avšak to tak nebylo...


Já opravdu čas měla, jelikož minulý týden byl opravdu nezvykle klidný, ale chyběla mi inspirace:(.
V úterý 24.1. se nám uzavřely známky a tím pro nás skončil, alespoň na chvíli, stres a nervy. Celý týden probíhal v klidu a bez jakéhokoliv bláznění. Myslela jsem, že v té době budu právě hodně aktivní na blogu, ale ukázalo se, že bohužel ne.
Jak tak nad tím přemýšlím, většina mých článků vznikla v podstatě náhodou. Při učení mě napadne nápad a už sešit odhazuji na postel, popadám mobil a píši zběsilé myšlenky. Asi musím mít nějakou, řekněme, inspiraci z učení??? Nevím, ale možné to je:).
V poslední době mě nezachránila ani témata týdne. Vždy jsem pro nějaké hlasovala, ale vyhrálo jiné. Kruci! A to mi také nepřidalo. Tak jsem se strachovala, jestli ještě někdy budu mít nějaký nápad a zda to nemám zabalit. Ještě že jsem takové myšlenky ihned vypudila z hlavy. Občas má člověk nějaké období, kdy má pocit, že mu něco (nebo všechno) nejde. Já doufám, že mě toto období brzy opustí a už teď se chystá k odchodu:).
Mám napsaný jeden článek na téma týdne, které si myslím a doufám v to, že vyhraje.

31.1. jsme si rozdali vysvědčení, ale až po hodinách, v nichž učitelé nepolevovali a předávali nám vědomosti o svých předmětech... A jelikož bylo úterý, nemohlo se stát, že by se z našeho rozvrhu vytratila fyzika. Po tělocviku a jedné volné hodině, přišla dvouhodinovka počítačů. Čekali jsme, že nám paní profesorka nechá volné hodiny, ale opět jsme se nedočkali a probírala s námi... Cože to? Moment! Ach ano, veřejnou správu. No, věřili byste tomu?! A na závěr nám dala šest úkolů, z nichž nemám ani celý první:D. Tlesk, tlesk. Konečně se ozval zvonek a my si především vychutnávali 45 minut bez učení. A potom přišlo na řadu rozdávání vysvědčení.
Po obědě jsme s kamarádkou zašly do knihovny a po příchodu domů jsem padla. Jo odpočinek! Nene, to by bylo až příliš krásné.
Ve středu (tudíž dnes) na nás číhaly dva testy, tudíž toho odpočinku moc nebylo. Ohh, málem bych ještě zapomněla zmínit úkol do matematiky. Avšak i zázraky se občas dějí a zrovna dnešek je jasným příkladem. Test z dějepisu jsme nakonec nepsali, jelikož jsme měli suplovanou hodinu. Jo! Aspoň něco vyšlo:).

Tak nějak probíhaly mé dny za poslední dobu. Nevím, jestli vás takové povídací články baví, ale musím říct, že mě rozhodně ano.
Další pololetí už odstartovalo, takže ten stres a nervy tady opět budou. Budu tedy doufat, že během stresování mě přijde navštívit inspirace a zrodí se nové a zajímavé články:).
Nezapomeňte hlasovat o tématu týdne na příští týden. Nebudu prozrazovat, pro které jsem hlasovala já, abych vás nijak neovlivnila:).
Přeji Ti hodně úspěchů v druhém pololetí!
Pa:)
A na závěr přidávám mou oblíbenou píseň, která mě vždy dobije pozitivní energií!♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 3. února 2017 v 8:02 | Reagovat

Články ve stylu deníku mě baví, takže piš dál. :-)

2 Pája Pája | 3. února 2017 v 11:30 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda!:)

3 * * | 6. února 2017 v 20:39 | Reagovat

Tvůj "Deník" se mi velmi líbil !!! :-)
Přeji Ti i v dalším pololetí, které určitě rychle uteče, jen samé pozitivní zprávy a pěkné školní úspěchy, ale také hodně legrace a krásných zážitků !!! :-)Držím pěstičky !!! :-)

4 Pája Pája | 6. února 2017 v 20:50 | Reagovat

[3]: Tak to mě těší!:) Moc děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.