♥300 čtenářů♥

25. prosince 2016 v 9:37 | Pája

3 0 0 ! ! !Ahoj!
Doufám, že jste si včerejší den pořádně užili, najedli se, dostali pěkné dárečky a zároveň ty vaše udělaly radost. A vy jste mi dali velmi krásný dárek! Sice jsem ho objevila až dnes, ale to vůbec nevadí.
Včera jsem překonala hranici 300 uživatelů!

Nemůžu tomu uvěřit, protože teprve nedávno jsem se radovala třeba z 8!
Musím říct, že jsem měla připravený děkovací článek za sto uživatelů, což by bylo asi logičtější že:), ale měla jsem špatně nastavené datum u Google Analytics. Takže až pozdě jsem si uvědomila, že uživatelů už je mnohem více... No jo, chytrá Pája:D. Proto tedy vydávám poděkování za tři sta čtenářů:). Jen abyste se moc nedivili, ale já bych se taky divila:).

Vím, že jsou i mnohem vyšší čísla, co se týče návštěvnosti, ale já už jsem ráda za toto. Vážně si toho moc vážím a doufám, že se sem budeš rád/a vracet. Nebudu se tady dlouho dojímat, protože by to stejně nikoho nezajímalo, ale chtěla jsem se s vámi o mou radost podělit.

Avšak o jednu věc bych vás chtěla moc požádat. Komentáře. Byla bych vám moc vděčná, kdybyste občas okomentovali nějaký článek, ať vím, jestli se vám líbí nebo nelíbí, jaký je váš názor atd. Je to pro mě opravdu přínosné. Sama vím, že se mi taky někdy do toho komentování nechce, ale pak si řeknu: "Vždyť Tebe taky vždycky potěší, když Ti někdo nějaký napíše!" Takže kdybyste si vzpomněli, budu velice ráda, protože ta zpětná vazba je moc důležitá.

MOC vám všem děkuji a doufám, že spolu překonáme další kouzelné hranice...
Mám vás ráda♥!

A na závěr moje aktuálně nejoblíbenější písnička! Tahle o Vánocích nikdy nezklame a vždy jim dodá tu správnou atmosféru!♥
Pa:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | Web | 27. prosince 2016 v 0:40 | Reagovat

Moc gratuluji! A tahle písnička je moje oblíbená vánoční :-D

2 Pája Pája | 27. prosince 2016 v 9:48 | Reagovat

[1]: Děkuji!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.