Nosí mi třináctka štěstí?

13. října 2016 v 20:00 | Pája
Ahoj!
Dnešní den byl naprosto skvělý, a proto jsem se rozhodla, že se s vámi o něj podělím. Také chci, aby můj blog nebyl jen o tematických článcích, ale též o mých běžných pocitech a náladách.


Zpočátku jsem byla poněkud rozmrzelá, protože jsem se probudila o hodinu dříve než vstávám obvykle a poté už jsem nezabrala. Ráno proběhlo jako každé jiné. Z postele jsem se vyhrabala skoro násilím, zuby si vyčistila opravdu těžce, nesnídala jsem, jelikož mě bolelo břicho (zřejmě z včerejšího přejezení:D) a zase se doklopýtala do pokoje. Oblečení mi trochu zlepšilo náladu.
Vyšla jsem do částečné zimy a tmy a bála se možného zkoušení třeba ze všech předmětů.
Dneska máme 13.!
Pro mě to není špatný den. Beru ho jako naprosto běžný častokrát šťastný... Spíše jsem se stresovala, protože jsem třináctá v abecedě. Hned první na ráně, kdyby chtěl někdo zkoušet.
První hodina proběhla v pořádku. Dokonce mě zaujal jeden úkol, na jehož splnění máme více než 14 dní. Máme si vytvořit dotazník na libovolné téma. Moc se na to těším, jaké téma si vyberu. Budu o tom přemýšlet:-).
Další následovala fyzika. Jak jistě víte, můj nejméně oblíbený předmět. Tam jsem se nestrachovala pouze ze zkoušení, ale také z písemky. Naštěstí celá hodina proběhla v klidu a míru...
Dále se zmíním o tělocviku. Původně jsme měly (jako holky) mít gymnastiku (opět jedna z mých "oblíbených" činností":D) a podrobit se testům naší profesorky. Od toho nás zachránil zázrak. Na suplování se objevilo, že dnešní tělesnou výchovu strávíme s kluky ve velké tělocvičně, což přineslo pro mě spoustu dobrého. Konečně jsem se dočkala a zahrála si volejbal. Na to mě profesor pochválil. No panebože! Chvála, já a tělocvik? 3 věci, které u sebe nikdy nespatříte. Ale jak říkám, dnešní den je opravdu skvělý:).
V biologii žádné zkoušení neproběhlo.(Kde jsem vzala takové štěstí?)
A v poslední hodině matematiky jsem se obšťastnila jedničkou ze samostatné práce.
Poté jsem si pochutnala na skvělém obědě (kuře s rýží a rajčatovy salát. Mňam!), tak tak doběhla autobus, dorazila na hodinu klavíru a ke všemu mi učitelka pochválila brýle.
(Ano, nosím brýle! Vy to ještě nevíte?:-D)
No a nakonec mi mamka z obchodu přivezla hamburger. S učením jsem skončila před šestou a teď si užívám odpočinku a píši tento článek. Tento den byl pro mě opravdu plný příjemných překvapení.
A jak jste dnešní den strávili vy? Přináší vám třináctka štěstí nebo smůlu? Asi se shodneme, že mi po dnešních zážitcích určitě štěstí!
A malá rada: Nemějte skleslé oči jen proto, že se blíží třeba nějakého třináctého v kalendáři. Užívejme si každého dne, jak jen to jde. Ať už je prvního, dvacátého nebo třináctého...
Krásný večer všem!
Pa:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 * * | 13. října 2016 v 22:26 | Reagovat

Super článek !!! :-) Říká se, že z toho, z čeho má člověk největší strach, to dobře dopadne ... :-) A "13" se nebojím, sice není každý den posvícení, ale na každém dni se najde něco hezkého ... :-)Třeba i to, že se na nás někdo usměje - nám může zvednout náladu ... :-) Život je prostě pes, ale žít je psina ... :-)

2 Pája:) Pája:) | 14. října 2016 v 16:29 | Reagovat

[1]: Děkuji;-). Ano, i drobné činnosti jako například úsměv můžou zvednout náladu! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.