Jak jsem se dostala k blogu? aneb Plnění snů!

23. srpna 2016 v 8:49 | Pája |  Jak...?
Ahoj,
myslím, že tyto články důvěrně znáte. Lidé v nich rozebírají, jakým způsobem se dostali k blogování. Tento není výjimkou:).


Dříve už jsem přemýšlela nad založením, ale nakonec jsem to zavrhla. Rozhodla jsem se, že se raději budu věnovat své knize, kterou píši více než rok. Nejde to tak rychle, jak jsem původně myslela, ale přesto to nevzdávám.
Avšak kamarádka Lucka, jež mě zase navnadila (mimochodem také má blog:
lucinciny-blbustky.blog.cz - určitě ji podpořte:)), se rozhodla mi s mými začátky pomoci, stejně jako má rodina. Tímto vám moc děkuji♡. Také dlouhodobě sleduji youtube scénu, která ve mně vzbudila dojem, že bych též chtěla něčím přispět a zaujmout.
Myslím, že pokud máte sen, měli byste si za ním jít. Já jsem zřejmě vždy v podvědomí si chtěla založit blog a nakonec jsem se k tomu dostala a jsem díky tomu šťastná. Obohacuje mě to a učím se novým věcem. Musím říct, že vymýšlení jména mi trvalo docela dlouho. I když si stále myslím, že to není nic moc originálního, přesto jsem s tím spokojená. Je to o mně. A to je důležité. Uvědomění si sebe sama. Je velice důležité, abychom si sebe sami vážili. A jak tak vidím zase jsem se dostala někam úplně jinam:).
Pokud máte sny, nebojte se jít za nimi, avšak si dělejte radosti z maličkostí. Važte si sami sebe, přeji vám krásný den a ať se vaše sny stanou skutečností! Pa:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.